Sulevimägi 1, Tallinn
+372 502 7035

Müügitingimused

Tellimistingimused:

Kauba tellimiseks tuleb märkida soovitud kaal, tellimuse kättesaamise kuupäev,  lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
Tellimuse palume esitada vähemalt 48-72 tundi enne tellimuse täitmise tähtaega.

Maksetingimused:

Tasumine toimub ülekandega Maksekeskuse AS pangalinkide kaudu. Pangalinkideks on SwedBank, LHV, SEB, Luminor, Coop.
Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Pärast maksmist saate oma tellimuse numbri ja kinnituse e-maili teel.

NB! Palun kontrollige, et tellimuskinnitus oleks saabunud teie e-mailile! Arusaamatuste vältimiseks kauba üleandmisel on vajalik teada tellimuse numbrit.

Tarnetingimused:

Ise järgi tulemisel tellitud tooted saate kätte:

  • Toormoor kohvikust (Sulevimägi 1, Tallinn)

Tooted saab kätte teisipäevast laupäevani 11.00-20.00 ja pühapäeval 11.00-18.00.

Kullerteenuse puhul teostame transporti E-P 10.00-18.00. NB! Kullerteenus ei tööta riiklikel pühadel.
Kullerteenust osutab Toormoor OÜ iseseisvalt enda sõiduvahendiga, millel on külmutusseade integreeritud.

Hind:

Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine:

Juhul kui soovite tellimuse tühistada, palun teatage sellest minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-mailile info@toormoor.ee
Palun näidake kindlasti ära tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust.
Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul.
Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval, ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

Muu info:

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Toormoor OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Toormoor OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks.

Toormoor OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Toormoor edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Andmed:

Toormoor OÜ
Registrikood 14655727
KMKR number EE102140389
Kuldnoka tn 15
10619, Tallinn